Notice: Undefined index: std in /home/dirilis/hediyelikesya/public_html/wp-content/themes/BlogTekecan/panel/themeoptions.php on line 183
Hediyelik Eşya Sitemize Hoşgeldiniz

Notice: Undefined index: std in /home/dirilis/hediyelikesya/public_html/wp-content/themes/BlogTekecan/panel/themeoptions.php on line 183

Kalpli Mum

20 Haziran 2019

Notice: Undefined index: std in /home/dirilis/hediyelikesya/public_html/wp-content/themes/BlogTekecan/panel/themeoptions.php on line 183

Kalpli mumlar genellikle tealight mum modelinin kalp şekli verilmiş halidir. Boyut ve detayları değişiklik gösterebilir. Kalpli mumları dilediğiniz ortamda kullanarak şık bir görüntü elde edebilir ve ortama romantik bir hava katabilirsiniz. Bu mum modelini raflarınızda veya masanızda dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz. Kalpli mumların özel davetlerde kullanılması da idealdir. Kalpli mumların kokulu ve kokusuz olanları mevcuttur. Kokulu kalpli mumları tercih ederek dilediğiniz ortamın hem şık gözükmesini hem de hoş kokmasını sağlayabilirsiniz. Kokulu mum almaya karar verdiyseniz yapmanız gereken, en sevdiğiniz kokuyu bulmak. Kalpli mumların fiyatları ise mumun boyutuna ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Firmamızda istediğiniz mum çeşitlerinin en uygun fiyatlarını bulabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden yapılmış kalpli mumları sitemizden inceleyip dilediğiniz mumu satın alabilirsiniz.

Mum Yapımı

Mum, aydınlatma amaçlı kullanılan ve genellikle balmumu, parafin veya strerik asitten yapılan bir araçtır. Hammaddenin eritilmesi ve şekil alması için bir kaba dökülmesi sonucu oluşan mumlar, içine koyulan fitil sayesinde ateş alır ve etrafı aydınlatır. Ancak günümüzde mumlar aydınlatma amaçlı kullanılmamaktadır. Etrafa hoş bir koku yayması için, farklı bir ortam oluşturması için kullanılabilen mumlar, kullanıcıların taleplerine göre çeşitlilik gösterir. Güzel koku duymayı sevenler için kokulu mum, büyük ebatlı muma ihtiyacı olanlar için silindir mum veya blok mum, romantik ortamlar için kalpli mum, otantik bir ortam oluşturmak için ahşap mum seçenekleri bulunmaktadır. Kalpli mumlar ile bir yol yapabilir ve sevdiğiniz kişiye romantik bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Sitemizden dilediğiniz mum çeşidini bulabilir ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Mum ile Dekorasyon

Mumlar eskiden aydınlatma amaçlı kullanılsa da günümüzde en çok dekorasyon için kullanılmaktadır. Özellikle LED mumlar ve kalpli mumlar boyut olarak küçük olmasından dolayı en çok kullanılan mum çeşitlerindendir. Kalpli mumlar, LED mumların farklı bir türü denebilir çünkü boyut ve özellik olarak birbirine çok benzemektedir. Kalpli mumun tek farkı şeklinin kalp şeklinde olmasıdır. Romantik sürprizleriniz için kalpli mum tercih ederek ortamı daha şık hale getirebilirsiniz.

Ev dizaynında genellikle küçük ebatlı mumlar kullanılmalıdır. Ofis, teras veya balkon gibi alanlarda ise büyük boyutlu blok mum ya da kütük mum gibi mum çeşitleri uygundur. Ayrıca büyük mumların bir şamdan ile kullanılması daha şık bir görüntü elde etmenize yardımcı olur. Sitemizden toptan kalpli mum satın alabileceğiniz gibi istediğiniz sayıda sipariş de verebilirsiniz.

Son Dönemin Trend Mumları

Silindir mumlar, blok mumlar, kokulu mumlar ve dekoratif mumların son dönemin en çok ilgi çeken mumları. Silindir mumların küçük boyutlu olanları ev dekorasyonu için idealdir. Blok mumlar ya da diğer adıyla kütük mumlar farklı detaylarıyla her çeşit zevke uygundur. Uzun süre dayanıklı olan blok mumlarla istediğiniz ortamı hoş bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Kokulu mumları kullanarak şık bir görünüm elde etmekle kalmayıp dilediğiniz ortamın mükemmel kokmasını da sağlayabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Mumlar

Evinizde dekorasyon amaçlı kullandığınız mumlar ve çeşitli organizasyonlarda kullandığınız mumlar değişiklik gösterir. Evde kullanmak için daha dekoratif ve küçük boyutlu mumlar idealdir. Ayrıca ev için mum alırken evinizin rengiyle mumlarınızın renginin uyumlu olmasına özen göstermenizde yarar var. Çeşitli parti ve organizasyonlar için büyük boyutlu mumları veya şamdanları tercih edebilirsiniz. Büyük şamdan mumlar ve kütük mumlar ise iş yerinde kullanım için idealdir.

Kalpli Mum

Son dönemin en beğenilen mumları, küçük ve işlevsel olanlar. Bu tür mumlara hem aydınlatma açısından kullanışlı hem de kokulu olma gibi özellikleri olan mumlar örnek gösterilebilir. Küçük boyutlu olmaları hemen hemen her alana uyum sağlamalarını sağlıyor. Ayrıca küçük sürprizler için de kullanılabilirler. https://www.arkadastobacco.com/kalpli-mum fiyatları sitemizde oldukça uygundur ve hayal ettiğiniz romantik ortamı yakalamanızı sağlayacaktır.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi:

Notice: Undefined index: std in /home/dirilis/hediyelikesya/public_html/wp-content/themes/BlogTekecan/panel/themeoptions.php on line 183