Notice: Undefined index: std in /home/dirilis/hediyelikesya/public_html/wp-content/themes/BlogTekecan/panel/themeoptions.php on line 183
Hediyelik Eşya Sitemize Hoşgeldiniz

Notice: Undefined index: std in /home/dirilis/hediyelikesya/public_html/wp-content/themes/BlogTekecan/panel/themeoptions.php on line 183

Metal Mumluk

18 Haziran 2019

Notice: Undefined index: std in /home/dirilis/hediyelikesya/public_html/wp-content/themes/BlogTekecan/panel/themeoptions.php on line 183

Metal şamdan kullanımı çok güvenli ve güzeldir. Çeşitli metal mumluk tasarımlarından söz edeceğiz. Çok çeşitli metal mumluk çeşitlerimiz bulunuyor. Gelen siparişlere göre, en çok tercih edilen metal mumluk çeşidi geometrik metal mumluk ya da ferforje mumluk olabilir.

Mumlar ve mumluklar yüzyıllardan beri ev dekoru için kullanılmıştır. Mumlar daha önceleri sadece yaşam alanlarını aydınlatmak amacı ile kullanılırdı. Ancak daha sonra ampulleriyle birlikte elektrik yaşamlarımıza geldi. Fakat ilginç olan şu ki elektrik olmasına rağmen insanlar   mumlardan vazgeçemediler.

Bu kez mumları şık mumluklarda daha yaratıcı olarak kullandılar. Mumlar  dekoratif mumluklara yerleştirildi. Tasarım ürünü apliklerde duvarları süslediler. Özel mumluklarda evlerin en güzel köşelerine yerleştiler. Özel günlerde yemek masaları için olmazsa olmaz hale geldiler. Mumlar ve mumluklar daha iyi ortamlar yaratmak için veya herhangi bir odada belirli bir ruh hali yaratmak için kullanılmaya başlandı.

Aşağıda sitemizde bulunan özel metal mumluklarda bazılarında bahsetmek istiyoruz.

Pirinç Temalı 5’li Tealight Mumluk

Bir papyonun ikonik şeklinden ilham alınarak hazırlanmış, zarif şekilde kavisli pirinç tealight mumluklarımız yemek masanızın ortasına yerleştirilebilir. Şamdan dalgalı fiyonk yapısının üzerine narin cam gölgelerin düştüğü 5 yuvarlak tabanda 5 tealight mum tutuyor. Ortada bulunan çeliğin, antika pirinç rengi ortama alevli ya da alevsiz mumların varlığında hafifçe parlayan esrarengiz ve zengin bir hava veriyor.

İnce Antika Süslemeli Mat Pirinç Şamdan

Bu mat pirinçten imal edilmiş alüminyum şamdan, fener mumlukların zarif tarzını şekillendiriyor. Bu mumluğu asmak istediğinizde kullanmanız için, metal bir halka ile süslenmiş parlak altın renkli çerçeve üzerinde metal askılık yer alıyor. Masa üzerinde ya da duvarda parlayan ışığın tadını çıkartmak için pirinç fener mumluklara alevli ya da alevsiz mumlar yerleştirin.

Alevsiz Set İle Kullanılan Asmalı Metal Mumluk

Bu yeni tasarım özel metal çember ve oval asılı konik tutucular içeren bir mumluk çeşididir. Zincirle asılan yuvarlak ve oval halkalr alevsiz konik mumları tutmak için tasarlanmış metal tutucuları çevreliyor. Her zincirin ucunda bulunan halka, halka tutucuya tutturulur. Halka tutucu da tavana monte edilir. Bu işlem için dübeller ve çiviler kullanılır.

Metal Fener Mumluklar

 Bunlar genellikle açık piramit şeklindedirler. Daha fazla ışığın yansıması için tasarımlarında şeffaf cam kullanılır. ANTİKA PİRİNÇ VE AYNALI TABAN İLE camdan yansıyan ışığın parlakalığı arttırılrı. Metal halka ile asılabildiği gibi düz dururken de kullanılabilir.

Yapımında kullanılan malzemeler pirinç, demir ve camdır.

Rustik Ve Bronz Uyumlu Konik Mumluk

Demir dönemi, modern çağın sofistike sadeliği le bu şamdanda birleşiyor. Eskitilmiş ve koyu bronz olarak şekillenmiş alüminyum merkez parçası hem eski bir esere benzer, hem de modern bir görünüme sahiptir. 5’Li bir mumluk olması kullanımında kolaylık sağlar.

Dış Mekan Aydınlatması İçin Metal Fener Mumluk

Mum ışığında güzel bir kitap okumayı kim sevmez? Evinizin dışındaki bir mekanda ( balkon, teras , bahçe ) temiz havada mum ışığında oturmak yorucu bir günün stresinden sıyrılmanın en iyi yoludur. Arkadaşlarınızla kahve içecekseniz terasınızda ya da bahçenizde takılmaktan daha keyifli bir şey olabilir mi?  Ancak dış mekanlarda mum ve mumluk kullanırken fener mumluk kullanmaya özen gösterin. Cam mumluk da kullanıyorsanız metal mumluktaki konik ya da sütun mumlarla, cam mumluktaki sislindir mumlar birbirleriyle mükemmel uyum sağlar.

Tercih ettiğiniz ve sipariş ettiğiniz https://www.arkadastobacco.com/metal-mumluk siz sipariş verdikten sonraki birkaç iş günü içinde, tarafınıza ulaştırılır.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi:

Notice: Undefined index: std in /home/dirilis/hediyelikesya/public_html/wp-content/themes/BlogTekecan/panel/themeoptions.php on line 183