Notice: Undefined index: std in /home/dirilis/hediyelikesya/public_html/wp-content/themes/BlogTekecan/panel/themeoptions.php on line 183
Hediyelik Eşya Sitemize Hoşgeldiniz

Notice: Undefined index: std in /home/dirilis/hediyelikesya/public_html/wp-content/themes/BlogTekecan/panel/themeoptions.php on line 183

Tealight Mumluk

28 Haziran 2019

Notice: Undefined index: std in /home/dirilis/hediyelikesya/public_html/wp-content/themes/BlogTekecan/panel/themeoptions.php on line 183

Tealight şamdanlar en çok kullanılan mumluklardır. Tealight mumluk denince sonsuz seçenekler aklınıza gelebilir. Her yerde her zaman bolca kullanılan tealight mumluk toptan siparişlerinizde indirimlerimiz bulunuyor.

En Çok Aranan Tealight Mumluk Çeşitleri

Tealight mumlukların pek çok çeşidi bulunuyor. Bunlardan en çok tercih edilenleri şunlardır:

 1. Bottle tealight mumluk,

2.Tealight ahşap mumluk,

 1. Tealight metal mumluk,
 2. Ajur tealight metal mumluk,
 3. Cam tealight mumluk.

Tealight Mumların Avantajları

Tealight mumlar, en kolay bulunan ve en ucuza satın alınabilen mumlar kategorisinde yer alır. Fakat kesinlikle işlevsellik açısından ya da estetik açıdan diğer mumlardan daha geride kalmıyorlar. Hatta daha da fonksiyonel oldukları için çok fazla tercih ediliyorlar. Sitemizde birbirinden ilginç ve güzel tealight mumluk seçenekleri sizleri bekliyor. Sitemizi dkkatle incelediğinizde o kadar çok ve güzel seçenekler arasından mutlaka kendi zevkinize uygun olanları bulabilrisiniz.

Tealight mumlar, özel günlerde düğünlerde partilerde ya da çeşitli açık hava toplantılarında yüzer mumlar olarak da kullanılabiliyorlar. Yüzer mumluklardaki mumlar eşsiz ışıklarını hem etrafa saçıyorlar, hem de ışıklarını suyun üzerinde yansıtarak iki kat güzellik sağlıyorlar.

Tealight mumluklar her çeşit olabilir. Açık alan aktivitelerinde daha çok fener mumluklar olarak kullanılıyorlar. Ayrıca tealight mumluklar metalden yapılan ve sanatsal, metalik telkâri işlemeli mumluklar olarak da tasarlanabiliyorlar. Bu mumluklardan yansıyan ışık, metalin işlemelerini de yansıttığı için ortama ayrı bir sanatsal güzellik veriyor. Tealight mumluklar, gerçek mumlarla kullanılabildiği gibi aynı zamanda ledli mumlarla da sorunsuzca kullanılabiliyor.

Tealight Mumları Mumluk Olmadan Kullanmayın

Tealight mumların, bir mumluk gerektirmediği düşünülebilir, fakat bu çok yanlış bir düşüncedir. Uygun boyutta tasarlanmış tealight mumluklardaki mum tutucular, ışıkların yanarken hareket etmesini önler. Böylece gerçekten güvenli bir ortam sağlarlar. Yine de mumları hiçbir zaman perdelerin ya da alev alabilecek diğer malzemelerin yanına koymayın.

Tealight Mumluk Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tealight mumluklar genellikle çok güvenli olmasına rağmen yine de göz önünde tutulması gereken noktalar şunlardır:

 1. Mumluklar da ısınabilir, kullanırken bunu göz önünde bulundurun.
 2. Eğer tealight cam mumluğunuz çizilmiş ya da hasar görmüşse onu kullanmakta ısrarcı olmayın. Yenisini sipariş edin.
 3. Fitili kesilmiş tutun, çok uzun bırakmayın.
 4. Bir seferde 4 saatten fazla yakmayın.
 5. Yanarken kabın tabanına yanıcı bir malzemeden altlık ya da kapak koymayın.
 6. Tealight mumlukları ateş alabilecek hiçbir şeyin üzerine ya da yakınına koymayın.
 7. Tealight mumlukları TV’ler ya da ısı kaynaklarına yakın yerlere koymayın.
 8. Cereyandan ve yanıcı maddelerden uzakta tutun.
 9. Yeni bir mum kullanmadan önce tealight mumluğunuzu temizleyin.

10.Tealight mumlukları kullanırken ortamda yeterli havalandırma olup olmadığını kontrol edin.

Tealight mumluklar açık havada kıpır kıpır ışıklarıyla mükemmel bir görünüm sağlarlar.  Özellikle yüzen tealight mumluklar, bu görüntüleri ile tıpkı nilüfer çiçekleri gibi dünyaya mutluluk, tazelik ve gençlik akıtırlar.

Tealight mumlukların ışığı aynı zamanda sakinlik ve rahatlama da sağlar. Tealight mumlukların olduğu bir alanda huzurlu yemek yemek, ya da akşam oturması yapmak olayları sakin kafayla çok daha iyi düşünebilmenize yol açar. Eğer kokulu mumlar da kullandıysanız bunların aromaterapik faydasından da maksimum ölçüde yararlanırsınız. Tealight kokulu mumların sağlığınız üzerinde mucizevi etkileri vardır.

Bu yöntemle daha doğru kararlar verebilirsiniz. Daha mutlu olursunuz. Kısacası  ömrünüze ömür katmak istiyorsanız, tealight mumunuzu tealight mumluk ile birlikte kullanmak üzere bize sipariş verin derhal yollayalım. https://www.arkadastobacco.com/tealight-mum üzerinden de mumlarınızı seçmeyi unutmayın!

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi:

Notice: Undefined index: std in /home/dirilis/hediyelikesya/public_html/wp-content/themes/BlogTekecan/panel/themeoptions.php on line 183